Kadeti U17 - OP

2012-01-14 14:15:28
14.01.2012 BK Krnov U19 - TJ Start Havířov 100:41 (16:9, 47:15, 73.28)
Sestava:Filip Daniel 22bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Stanovský Pavel 22bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 1), Vaščák Marek 18bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 4), Kukla Ondřej 12bodů (trojky: 0, TH: 0/1, fauly: 0), Rumian Adam 9bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 0), Ticháček Lukáš 8bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Vidlička Adam 5bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 1), Mezírka Mikuláš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Krupinský Jaroslav 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Ticháček Tomáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Dratnal Martin 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3)
P1090402 kopie.jpgDruhý zápas měl podobný průběh. Hosté se drželi jen v první čtvrtině, pak zcela odpadli. Odehrát dva zápasy v šesti hráčích na plný výkon prostě nejde... Od druhé čtvrtiny jsme palubovku domácí haly zcela ovládli a vyhráli tuto část hry 31:6. O výsledku tak bylo prakticky rozhodnuto. Pak se dostali do hry i hráči žákovského týmu, přesto tempo hry příliš neustrnulo. Opět se prosazovali zkušení borci Stanovský, Kukla a Rumian. Ale střelecky je dost podpořili Vaščák pod košem a na křídle Filip. V poslední minutě se podařilo hráčům vstřelit koš a trojku a zdolat tak kýženou stobodovou hranici.
Vstup do roku 2012 se týmu povedl, když v obou zápasech předvedl solidní hru. Ale do konce OP zbývá ještě hodně času a boj o první místo vyvrcholí vzájemnými duely s Hladnovem a Snakesem Ostrava.