Muži - OP

2012-01-22 14:45:24
21.01.2012 BK Krnov Muži - POSKI Ostrava 57:77 (10:12, 23:39, 36:58)
Sestava:Lukáš Marek 12bodů (trojky: 3, TH: 1/2, fauly: 0), Janovský Václav 10bodů (trojky: 1, TH: 1/2, fauly: 2), Cikánek Ondřej 9bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 1), Hrabovský Martin 7bodů (trojky: 2, TH: 1/2, fauly: 2), Kopecký Štěpán 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Velčovský Jan 4bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 2), Pavlík Michael 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Koudelka Michal 2bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 4), Smička Matěj 2bodů (trojky: 0, TH: 2/8, fauly: 5), Hradečný Michael 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
P1090435 kopie.jpgPo dlouhé přestávce zaviněné především odkládáním zápasů pro malý počet hráčů jsme se utkali na domácí palubovce s týmem Poski Ostrava. Na hráčím byla herní pauza hodně znát a než jsme dali první koš uplynulo téměř šest minut hry. To hrající trenér Venca Janovský snižoval na 2:6. Do konce čtvrtiny se nám podařilo po trojkách Marka Lukáše a Vency Janovského snížit na přijatelných 10:12 a tak jsme vstupovali do druhé čtvrtiny s mírným optimismem. Ale začátek nám opět utekl, během dvou minut jsme dostali 10 bodů, když střídající mladí hráči zaspali v obraně. A byla to právě velmi špatná obrana, která byla příčinou neustále se zvyšujícího náskoku hostí. Tuto část hry jsme projeli 13:27, což pravděpodobně rozhodlo o výsledku zápasu. Do druhé půle totiž nastupovali hráči tak nějak bez jiskry, neměli patřičnou agresivitu, hráli naprosto pasivně. Takto se zápasy vyhrát nedají. Hosté v závěru vedli vysokým rozdílem, ale snížili jsme po trojkách Marka Lukáše a koších Štěpána Kopeckého. Nakonec prohra o 20 bodů byla jasným odrazem našeho přístupu k zápasu...