Kadeti U17 - OP

2012-04-23 07:04:16
21.04.2012 BK Krnov U19 - BK Snakes Ostrava "B" 111:22 (25:6, 45:12, 80:18)
Sestava:Durišík Jiří 25bodů (trojky: 5, TH: 0/0, fauly: 1), Ticháček Lukáš 17bodů (trojky: 0, TH: 3/6, fauly: 3), Kukla Ondřej 15bodů (trojky: 0, TH: 3/4, fauly: 0), Filip Daniel 12bodů (trojky: 0, TH: 2/5, fauly: 1), Krupinský Jaroslav 10bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Chudoba Miroslav 9bodů (trojky: 1, TH: 0/2, fauly: 3), Siegfried Jiří 9bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 2), Rumian Adam 7bodů (trojky: 1, TH: 2/4, fauly: 0), Vidlička Adam 4bodů (trojky: 0, TH: 0/1, fauly: 0), Zápalka Tomáš 3bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 1), Dratnal Martin 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Ticháček Tomáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
Velmi snadný soupeř, který doposud v oblastním přeboru nedokázal ani jednou zvítězit, se představil na palubovce naší haly v sobotu. I když trenér Opršal postrádal dva základní kameny svého týmu - křídlo Pavla Stanovského a pivota Marka Vaščáka, nedělalo to v zápasech žádné problémy. Právě naopak,více prostoru dostali hráči žákovského týmu a získali tak cenné herní zkušenosti. Vývoj prvního utkání jsme měli pevně pod kontrolou. I když začátek utkání,kdy soupeř měl ještě hodně sil, nám příliš nevyšel. Hráči sice dali první koš, ale pak na další čekali dlouhé čtyři minuty. V období mezi 1. a 5.minutou jsme stříleli pouze trestné hody, převážně nepřesně. Ale po koši Lukáše Ticháčka se naše střelecká potence přece jen zlepšila a pak už jsme neměli prakticky žádné problémy. Bylo jen na hráčích o kolik bodů nakonec zvítězí. Nakonec se číslo zastavilo na 111, když poslední čtvrtinu jsme vyhráli 31:4.