Kadeti U17 - OP

2012-04-23 07:11:07
21.04.2012 BK Krnov U19 - BK Snakes Ostrava "B" 137:36 (30:5, 67:13, 104:24)
Sestava:Kukla Ondřej 25bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 2), Ticháček Lukáš 21bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 2), Durišík Jiří 18bodů (trojky: 2, TH: 2/4, fauly: 0), Chudoba Miroslav 15bodů (trojky: 3, TH: 0/2, fauly: 1), Zápalka Tomáš 13bodů (trojky: 3, TH: 0/2, fauly: 2), Siegfried Jiří 11bodů (trojky: 1, TH: 2/2, fauly: 1), Krupinský Jaroslav 10bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 0), Vidlička Adam 8bodů (trojky: 1, TH: 1/1, fauly: 0), Filip Daniel 6bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 1), Ticháček Tomáš 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Rumian Adam 3bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 0), Dratnal Martin 3bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 0)
Druhý zápas byl už jen opravdovou formalitou,kdy si hráči dělali na hřišti co chtěli. Stý bod jsme soupeři nadělili už v 30.minutě,kdy byl stav 101:24. A v poslední čtvrtině jsme dokázali skoro nemožné,když konečný výsledek byl +101 bodů. To se jen tak nevidí. Ale takové zápasy se prostě někdy přihodí. Ovšem z hlediska perspektivy jsou pro nás větším přínosem vyrovnané boje s Hladnovem či Snakesem A, ve kterých se ukáží všechny přednosti či nedostatky hráčů. Takový zápas, který se vyhraje rozdílem 100 bodů, je spíše lepším střeleckým tréninkem. Ale musíme být rádi,že máme vůbec nějaké soupeře a že si můžeme zahrát zápas. Protože v OP je stále méně a méně družstev....