Kadeti U17 - OP

2012-10-16 09:10:10
13.10.2012 BK Krnov U19 - BK Snakes Ostrava 58:67 (13:23, 29:40, 36:56)
Sestava:Mezírka Mikuláš 15bodů (trojky: 5, TH: 0/0, fauly: 0), Siegfried Jiří 9bodů (trojky: 3, TH: 0/0, fauly: 3), Gazdík Adam 9bodů (trojky: 0, TH: 1/1, fauly: 0), Filip Daniel 8bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Krupinský Jaroslav 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Chudoba Miroslav 6bodů (trojky: 1, TH: 1/3, fauly: 3), Klíma Richard 5bodů (trojky: 0, TH: 1/1, fauly: 1), Dratnal Martin 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Stanovský Jakub 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1), Ticháček Tomáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
V odvetě se hrálo podobně jako v prvním zápase. Do 7.minuty to bylo vyrovnané (9:10), ale pak nám soupeř opět bodově utekl. Byla to škoda, protože ve druhé čtvrtině jsme stále udržovali 10-ti bodový odstup z první čtvrtiny. Ale rozhodující náskok získali hosté po poločasové přestávce, kdy jsme byli ve značném střeleckém útlumu(pouhých 7 bodů). Až v poslední desetiminutovce se hráči rozstříleli, ale bylo to v době, kdy byl zápas už rozhodnut. Proti zónové obraně hostů jsme zaznamenali 7 trojek a to kosmeticky upravilo skóre v náš prospěch.