Muži - OP

2012-11-11 19:05:42
09.11.2012 TJ Start Havířov - BK Krnov Muži 61:45 (16:8, 27:27, 45:40)
Sestava:Janovský Václav 13bodů (trojky: 0, TH: 3/6, fauly: 3), Čarnecký Marian 13bodů (trojky: 4, TH: 1/2, fauly: 3), Stanovský Pavel 9bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 1), Blejchař Jan 8bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Rumian Adam 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 5), Hrabovský Martin 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kopecký Štěpán 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
V letošní sezóně se nám ale vůbec nedaří. Částečně je to zaviněno i nevhodným pátečním termínem zápasů, kdy se naši hráči nedostanou včas z VŠ domů. Bylo to i v tomto případě, kdy do Havířova odjela jen osmička hráčů. A hlavně chyběli zkušenější hráči na pozici střelců (Velčovský, Lukáš či Koudelka).
Zápas jsme nezačali příliš dobře. Janovský sice vyrovnával ve 4.minutě na 4:4, ale pak se náš bodový příděl dost zadrhl. Úsek od 4. do 9.minuty jsme prohráli 12:2 a tento náskok přinesl dořad domácích větší uklidnění. Do druhé čtvrtiny už nastoupil nachlazený Marian Čarnecký, který se uvedl hned 4 trojkami, což nám pomohlo vyrovnat nepříznivý stav zápasu. Takže od druhé půle se začínalo znovu. Vyrovnaný průběh jsme drželi ještě po celou třetí čtvrtinu, ale ta závěrečná nám opět utekla. Domácí byli přesnější ve střelbě, za to my jsme hodně trápili. O čem svědčí jen 45 bodů za zápas. S takovým \"přídělem\" se bohužel nedá vyhrát.