Starší minižáci U13 - OP

2012-11-11 19:06:19
10.11.2012 BK NH Ostrava - BK Krnov U17 78:43 (28:13, 48:24, 64:32)
Sestava:Vidlička Vojtěch 17bodů (trojky: 0, TH: 3/11, fauly: 0), Kortiš Vojtěch 13bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 3), Suchánek Michal 7bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 1), Janalík Jan 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Choma Jakub 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Čepek Richard 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Kopecký Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Pavlík Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Sukup Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Vrbický Jakub 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Martin Křiva 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
DSCN1464 kopie.jpgNa palubovku Nové huti jsme odjížděli s přesvědčením, že se nám podaří urvat alespoň jednu výhru. I když příprava na tyto zápasy nebyla zrovna ideální, když na středečním tréninku nás bylo jen pět. Ale nakonec jsme odjížděli s 12 hráči včetně mladíků z U11. V samotném zápase nám ujel vlak. Hráči se velmi špatně pohybovali, dělali obrovské chyby nejen v rozehrávce, ale hlavně v zakončení. Ve 4.minutě zápasu jsme snižovali na 12:9, ale pak nás domácí úplně převálcovali. Stav 28:9 v 8.minutě byl pro nás zcela výmluvný. Přestali jsme úplně hrát, jakoby zápas byl rozhodnut. Nikdo ze sebe nedal maximum, vázla spolupráce a komunikace jak v útoku, tak i v obraně. Bohužel pro nás, domácí byli jednoznačně lepší ve všech směrech a získali tak první výhru v soutěži.