Starší minižáci U13 - OP

2012-12-10 10:11:51
09.12.2012 BK Krnov U17 - BK Torola Snakes Ostrava B 58:14 (10:0, 16:12, 34:14)
Sestava:Kortiš Vojtěch 21bodů (trojky: 0, TH: 1/3, fauly: 2), Choma Daniel 11bodů (trojky: 0, TH: 1/6, fauly: 2), Vidlička Vojtěch 10bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Suchánek Michal 8bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 3), Janalík Jan 4bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1), Mareš Lukáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Martin Křiva 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kopecký Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Čepek Richard 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Pavlík Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 0), Vrbický Jakub 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Choma Jakub 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
DSCN1514 kopie.jpgPo velmi dlouhé pauze jsme nastoupili k dalším mistrovským zápasům na domácí palubovce proti soupeři, který měl být k poražení. Hosté z Ostravy měli na svém kontě pouze jedinou výhru,zatímco my dvě. Čekali jsme tedy dvě vyrovnaná utkání o vylepšení nelichotivého umístění na dně tabulky OP.
První zápas se nám podařil. Už odpočátku jsme poctivě bránili a nedovolili jsme soupeři vstřelit za první čtvrtinu jediný bod. Ale na opačné straně hřiště se nám příliš nedařilo. Potřebujeme až příliš mnoho šancí na to, abychom vstřelili koš. Vedení 10:0 mělo být pro náš tým uklidňujícím. Ale opak byl pravdou. Sřídající hráči nevznesli do hry našeho družstva novou sílu k útoku, spíše tomu bylo naopak. Hosté vyhráli tuto čtvrtinu 12:6 a snížili na rozdíl pouhých čtyřech bodů. Po poločasové přestávce jsme se naštěstí vzchopili. Opět se nám podařilo ubránit náš koš a hlavně vstřelit tolik potřebné body. Po třetí čtvrtině už trenér hostí vystřídal hráče lavičky a proti ní jsme zápas dovedli zdárně do vítězného konce. Poslední čtvrtinu jsme uhráli opět s nulou na našem kontě a sami jsme přidali 24 bodů.