Starší minižáci U13 - OP

2013-03-09 20:28:27
09.03.2013 BK Krnov U17 - BK NH Ostrava 62:39 (16:4, 38:15, 46:27)
Sestava:Choma Daniel 21bodů (trojky: 0, TH: 1/5, fauly: 1), Suchánek Michal 14bodů (trojky: 0, TH: 0/1, fauly: 1), Kortiš Vojtěch 11bodů (trojky: 0, TH: 1/3, fauly: 1), Petr Pospíšil 6bodů (trojky: 0, TH: 0/4, fauly: 4), Santarius Ivo 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Mareš Lukáš 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Janalík Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Pavlík Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Sukup Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2)
DSCN1883 kopie.jpgDo odvety jsme vstupovali s tím,že budeme šlapat naplno a budeme se snažit hosty zlomit už na začátku. Soupeř měl v nohách mnohem více naběhaných metrů a tak už nedokázal odolávat tlaku z naší strany. Tentokrát se k nám přiklonilo i štěstí, když hosté nedali z pod koše téměř vůbec nic. Částečně to bylo naší obranou, ale asi hlavně únavou protivníka. Pomohl nám i samotný soupeř, který si hned v úvodu vstřelil vlastní koš. Nás to postavilo na nohy, naopak hosté byli chvíli úplně dezorientovaní. Výsledek první čtvrtiny 16:4 byl sice nadějný, ale mohl být ještě vyšší, protože jsme zahodili další 100% šance. Ještě lepší byl úvod druhé osmiminutovky. Na hosty jsme vletěli a nedali mu šanci skórovat. První čtyři minuty jsme vyhráli 12:0 a stav 28:4 byl už nám dával velkou šanci vyhrát. Ve druhé půlce druhé čtvrtiny jsme sice nedokázali vystupňovat tempo, ale rozdíl skóre jsme naštěstí udrželi. Obavu o výsledek jsme měli po poločasové přestávce. Čtyři minuty jsme jen obstřelovali koš a ne a ne se trefit. Tuto kletbu jsme zlomili až v páté minutě (40:21) a tak jsme tuto čtvrtinu prohráli 8:12. Ale hosté už mleli z posledního, nenašli v sobě dostatek sil k obratu. A tak jsme dosáhli toho, v co jsme ani nedoufali. Naše taktika nám vyšla na 100% a po zásluze jsme poprvé v duelech s NH vyhráli.