Kadeti U17 - OP

2013-04-06 21:42:20
06.04.2013 BK Krnov U19 - Sokol Přerov 75:53 (22:19, 41:33, 57:40)
Sestava:Durišík Jiří 17bodů (trojky: 2, TH: 3/4, fauly: 1), Vidlička Adam 17bodů (trojky: 2, TH: 3/3, fauly: 2), Zápalka Tomáš 13bodů (trojky: 0, TH: 1/1, fauly: 4), Vaščák Marek 11bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 3), Filip Daniel 6bodů (trojky: 0, TH: 0/3, fauly: 2), Siegfried Jiří 6bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 3), Kukla Ondřej 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Chudoba Miroslav 1bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 0), Krupinský Jaroslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Klíma Richard 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Dratnal Martin 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Mezírka Mikuláš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
DSCN2054 kopie.jpgDo zápasů s velmi silným týmem Přerova jsme po delší době opět nastoupili v komletní sestavě. A bylo to na našem výkonu hodně znát. Hosté, kteří jsou v tabulce na druhém místě, nám však trochu usnadnili cestu za výhrou, protože přijeli pouze v sedmi hráčích. Po vyrovnané první čtvrtině jsme si vybojovali malý náskok, který se ukázal být rozhodující. Ve třetí čtvrtině jsme soupeře přehráli 16:7 a o výhře bylo rozhodnuto. Jen zranění klíčového pivota Vaščáka během konce zápasu bylo pro další vývoj trochu problémem, který jsme však zdárně vyřešili.