Muži - OP

2013-04-29 12:43:19
28.04.2013 TJ MEZ Frenštát - BK Krnov Muži 90:48 (20:16, 31:28, 57:37)
Sestava:Koudelka Michal 16bodů (trojky: 1, TH: 5/5, fauly: 5), Rumian Adam 9bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 2), Velčovský Jan 6bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 2), Ticháček Lukáš 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Stanovský Pavel 4bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 3), Čarnecký Marian 3bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 3), Blejchař Jan 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 5), Kopecký Štěpán 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Adámek Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2)
Dohrávané utkání s Frenštátem se nám ale vůbec nepovedlo. Sice jsme udrželi vyrovnaný stav až do poločasu, ale třetí čtvrtina nás potopila až na samé dno. Prohráli jsme ji 26:9 a o zápasu bylo rozhodnuto. I v poslední desetiminutovce jsme se hodně trápili a když museli povinně střídat Blejchař a Koudelka pro 5 faulů, dostali jsme od soupeře další příděl (33:11).
Více informací o zápase jsem nedostal...