Kadeti U17 - OP

2013-04-29 13:57:27
28.04.2013 BK Krnov U19 - BK NH Ostrava 61:59 (21:12, 31:21, 43:47)
Sestava:Durišík Jiří 11bodů (trojky: 2, TH: 1/2, fauly: 1), Kukla Ondřej 10bodů (trojky: 0, TH: 0/1, fauly: 0), Vidlička Adam 9bodů (trojky: 0, TH: 3/6, fauly: 2), Zápalka Tomáš 8bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1), Klíma Richard 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Chudoba Miroslav 5bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 1), Stanovský Jakub 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Siegfried Jiří 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Mezírka Mikuláš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Krupinský Jaroslav 2bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 2), Dratnal Martin 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Filip Daniel 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
Odvetný zápas jsme začali mnohem lépe. Rychle jsme se ujali vedení 8:0 a tento náskok jsme udrželi až do konce čtvrtiny. Do poločasu se pořádně nikdo nemohl trefit do koše a tak druhá část hry vyzněla lépe pro nás, ale jen 10:9. Hosté se zvetili po přestávce,kdy hráči naší lavičky nedokázali ubránit soupeřovy hráče a prohráli tuto desetiminutovku 12:26. Ale ušetřili jsme síly pro základní sestavu a to se ukázalo být důležitým momentem pro konec zápasu. Poslední dvě minuty jsme měli velký nápor, kterému hosté neodolali. Ze stavu 52:57 jsme během chvilky vyhrávali 58:57. Ale soupeř ještě odpověděl košem a opět otočil na 59:58. Poslední slovo měl ale Jirka Durišík, jehož trojka rozhodla o vítězi zápasu. Udrželi jsme tak nerozhodný stav 2:2 s tímto soupeřem, což je docela dobrý výsledek vzhledem k soupisce týmu NH.