SK UP BCM Olomouc - BK Krnov 44:81 (7:22, 23:41, 38:62)
Sestava: Gross 10, Gazdík J. 7, Smička 10, Lukáš M. 33, Jollet, Urban 4, Meca, Svěchota 17

Trojky: Olomouc 4 / Krnov 6
TH:Olomouc 15/6, Krnov 16/13
Fauly:Olomouc 18, Krnov 12

Sdružený oblastní přebor mladých mužů U20 se dostal do druhého kola odvetných zápasů. Krnovský klub zasáhla obrovská marodka, která donutila odvolat zápasy juniorů a promítla se i do vyšší kategorie U20. Trenér Kovařík musel povolat do týmu i hráče, kteří pravidelně hrají za muže : Svěchotu a Marka Lukáše, kteří měli nahradit nemocné opory Hlaváčka, Dvořáčka, Biskupa či Opršala s Cikánkem, kteří ve stejnou dobu hráli extraligu za Opavu. A právě Marek Lukáš s Dominikem Svěchotou se ukázali jako klíčové trumfy Krnova v tomto důležitém zápase. Ten první totiž domácí prohráli v Krnově o pouhý bod a právem si na oslabené hosty věřili. Ti však podali mnohem koncentrovanější výkon než v předchozím zápase v Mohelnici. Hráči vstoupili do zápasu s vynikající obranou, se kterou měli domácí obrovské potíže. Základní pětka : Meca, Gazdík, Smička, Svěchota a Lukáš předvedla velmi dobrou práci v obraně, kdy povolili domácím první body až v 8. minutě. To už ale hosté z Krnova vedli 22:0!!! A jen zmenšená aktivita v obranné činnosti povolila domácím vsítit první body. Vyrovnaná hra byla pouze ve druhé čtvrtině, kdy se hosté zaměřili více na vstřelení bodů než na obranu a proto nechávali soupeře zcela volné. Ale Svěchota či Lukáš čtyřmi trojkami udrželi nadějné vedení hostů až do poločasu. Domácí nastoupili do druhé půle s odhodláním něco se zápasem udělat a začali hrát presinkovou osobní obranu po celém hřišti. Ale zkušenosti ligových matadorů Svěchoty a Lukáše ve spolupráci s rozehrávačem Smičkou nepovolily domácím naději na zvrat. Jednoduchými akcemi a přihrávkami přes celé hřiště na nabíhajícího Lukáše Krnované zcela vygumovali snahu soupeře. Hosty nepoložilo ani vyfaulování kapitána Mecy, kterého pod košem výborně nahradil Svěchota. Celkově podal Krnov mnohem lepší výkon než v prvním zápase a zcela zaslouženě vybojoval dva body do tabulky OP, kde prozatím okupuje první příčku.