Nejmladší minižáci U11

2013-06-14 09:38:45
DSCN2376 kopie.jpgPřátelský zápas s Bruntálem

Ve čtvrtek 13.6. jsme místo tréninku odehráli odvetný zápas s bruntálským mixem. Bohužel nám chyběla hned pětice hráčů : Ivo, Tom, Vojta, Kopec a Ondra. Ale celkem nás bylo akorát deset. Každá pětka tedy odehrála polovinu zápasu bez střídání.

BK Krnov - SK Bruntál 46:22 (7:7, 20:9, 34:15)
Sestava a body= Chomič 4, Honza 4, Rex 10, Mates 3, Víťa, Ríša 14, Luki 9, Martin 2, Capík a Bertík

Neúčast některých hráčů nám narušila souhru jednotlivých pětic, ale museli jsme se s tím nějak poprat. Ovšem první pětka zahrála hlavně v prvním poločase hluboko pod své možnosti. Opět jsme se utápěli v driblinku nepřihráli si a zahazovali spoustu šancí. A tak nebylo divu, že první čtvrtina skončila opravdu nízkým skóre 7:7. Bylo to také proto, že jsme si tentokrát pohlídali dlouhé nahrávky soupeře, ze kterých jsme v prvním zápase často inkasovali. Teprve druhá pětka trošku navýšila naše skóre, i když také jejich hra byla značně neurovnaná. Ale více jsme využili rychlosti Lukiho a k němu se přidal střelecky Ríša. Po poločase jsme vstoupili do zápasu přece jen s jiným důrazem. Více jsme si začali přihrávat a dokázali jsme tak soupeřovu obranu lépe přehrávat. Jen to zakončení nás hodně trápilo. Pokud bychom dali jen polovinu našich šancí, bylo by skóre úplně někde jinde. Ale na kdyby se nehraje a tak jsme se se soupeřem stále trápili. V poslední čtvrtině jsme jen drželi náš náskok, protože např. Luki zahodil obrovské množství šancí. Ale zápas zcela splnil svůj účel. Šanci zahrát si dostal např. Víťa, Capík či Berťa, kteří toho v sezóně moc neodehráli. A ostatní si zkusili hru bez Ivoše, který je motorem všech našich akcí jak v obraně tak i v útoku. Ale nedokázali jsme nahradit body Toma, jenž se dokázal v prvním zápase nejvíce prosadit. A tak máme zase o čem přemýšlet, kde a co jak zlepšit. Na to byl zápas výbornou prověrkou...