Mladší minižáci U12 - OP

2013-09-23 15:32:48
21.09.2013 TJ Sokol Karviná - Starší minižáci U13 57:67 (17:21, 31:35, 43:50)
Sestava:Beeldman Tomáš 19bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 1), Čepek Richard 18bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Santarius Ivo 15bodů (trojky: 0, TH: 3/7, fauly: 1), Choma Jakub 7bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 1), Štěpán Jan 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Glac Ondřej 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Sysala Matyáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 5), Jelínek Patrik 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
DSCN3494 kopie.jpgNa začátku druhého zápasu jsme měli obavy, co udělá s hráči velké fyzické nasazení a psychika z prohry v předchozím duelu. Ale hráči chtěli soupeři prohru odplatit a nechat na hřišti poslední zbytky sil. Úvod se vydařil lépe karvinským hráčům, kteří nás velmi snadno přehrávali ve hře jeden na jednoho a dávali velmi snadné koše. Od 6.minuty. se nám začalo dařit soupeře přehrávat. Jednak díky zlepšené obraně, jednak díky zlepšenému zakončení. Poprvé jsme se dostali do vedení v 7. minutě, kdy byl stav 15:13 pro nás. A už jsme ho do konce nepustili. Domácí znervózněli, nedali i nějaké dobré šance, ale hlavně jsme je nepustili do snadného zakončení. Všechny koše si museli perně vybojovat. V poslední čtvrtině jsme si náskok pohlídali, dokonce jsme ho navýšili až na 14 bodů. A to rozhodlo. Závěrečný tlak soupeře jsme ustáli a odvezli si tak z Karviné první výhru v soutěži.