Mladší minižáci U12 - OP

2013-11-23 16:23:29
23.11.2013 SBK Valašské Meziříčí - Starší minižáci U13 41:71 (10:13, 21:34, 28:50)
Sestava:Santarius Ivo 23bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 1), Choma Jakub 18bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 4), Sysala Matyáš 8bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Beeldman Tomáš 7bodů (trojky: 0, TH: 1/3, fauly: 2), Štěpán Jan 6bodů (trojky: 0, TH: 2/4, fauly: 3), Martin Křiva 3bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 4), Fildán Lukáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Glac Ondřej 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 5), Jelínek Patrik 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kopecký Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Bednařík Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Palička Albert 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
DSCN3592 kopie.jpgDruhý zápas probíhal podle podobných not s tím, že jsme opět v úvodní čtvrtině špatně bránili. A také jsme neproměnili pár dobrých šancí na koš. To dohromady dávalo soupeři šanci držet se na dostřel. V druhé minutě druhé čtvrtiny byl stav jen 13:11 pro nás. Pak se nám podařilo šesti body v řadě odskočit, abychom rázem udělali další chyby a nechali domácí skórovat. Faktem je, že ubránit vysokého pivota pod naším košem bylo pro naše hráče opravdu oříškem. A někdy se nám to dařilo, podruhé zase ne. Stav 20:22 v 6.minutě druhé čtvrtiny pro nás nevěstil nic dobrého. Ale pak zaúřadoval Ivo a rázem jsme v poločase vedli o 13 bodů. To už bylo pro nás klidnější. A začátek druhého poločasu rozhodl o osudu zápasu. Vyhráli jsme ho 16:3 a za stavu 50:28 bylo rozhodnuto. Domácí opory měly 4 fauly a už nemohly tak urputně bránit, což nám otevřelo cestu k výhře.
Výhry nad snaživým a hlavně perspektivním týmem domácích nás může těšit. Uvidíme, jak to bude v odvetě u nás a snad i v dalších sezónách. Vždyť pivot domácích je ročník 2003 a rozehrávač dokonce 2004? Takové parametry tak mladých hráčů bych chtěl mít v mužstvu i já.