Mladší minižáci U12 - OP

2014-01-20 14:42:34
19.01.2014 Starší minižáci U13 - BK NH Ostrava 63:43 (22:4, 38:14, 57:18)
Sestava:Santarius Ivo 22bodů (trojky: 0, TH: 2/3, fauly: 2), Beeldman Tomáš 14bodů (trojky: 0, TH: 0/3, fauly: 0), Štěpán Jan 12bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Martin Křiva 5bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 2), Choma Jakub 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Sysala Matyáš 2bodů (trojky: 0, TH: 2/4, fauly: 3), Fildán Lukáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Glac Ondřej 2bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 2), Jelínek Patrik 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Palička Albert 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Bednařík Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
DSCN3697 kopie.jpgTyto zápasy jsme dohrávali z důvodu nemoci soupeřových hráčů. Protivníka známe docela dobře, protože se utkáváme od nejmladších kategorií. Až na Martina dostali ostatní starší hráči volno, abychom mohli dát více příležitostí mladším nadějím. Pokud byla na hřišti základní pětka, soupeře jsme jasně přehrávali. I když hosté tvrdě bránili naši rozehrávku po celém hřišti, dokázali jsme si poradit. Ale někdy jsme příliš driblovali na úkor přihrávky. Na konci třetí čtvrtiny jsme vedli 57:18, ale v poslední čtvrtině jsme zcela propadli. Střídající hráči se nedokázali uvolnit proti celoplošné obraně soupeře a tak jsme neměli komu přihrát. A když už jsme míč dostali na hráče, ten nedokázal protiútok úspěšně zakončit. Čtvrtinu jsme prohráli 6:25, ale bylo to ku prospěchu střídajících hráčů. Ti se v normální situaci příliš spoléhají na opory a nechtějí sami hrát. Touto cestou jsme se snažili je donutit samostatně přemýšlet, přizpůsobovat se dané situaci. Nyní to sice nezvládli, ale snad si herní zkušenost vezmou do dalších zápasů.