Starší žáci U15 - OP

2014-01-26 10:48:52
25.01.2014 BK Krnov U17 - TJ Sokol Karviná 56:36 (12:6, 26:19, 41:27)
Sestava:Klíma Richard 27bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 3), Vidlička Vojtěch 10bodů (trojky: 0, TH: 6/10, fauly: 0), Suchánek Michal 9bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 0), Jor Petr 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Choma Daniel 4bodů (trojky: 0, TH: 2/3, fauly: 2), Petr Pospíšil 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Eckl Daniel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kopecký Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Janalík Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 0), Sukup Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Čepek Richard 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
DSCN3714 kopie.jpgV zápasech s Karvinou jsme ukončili základní část Oblastního přeboru. Budeme nadále pokračovat v nástavbové části nazvané "MORAVSKÉ KOŠE", kdy pojedeme do Lipníku nad Bečvou, Uherského Brodu, Prostějova, Přerova a Šumperku. Půjde sice o náročnější cestování, ale konečně si zahrajeme s jinými soupeři.
Do zápasů s tradičním soupeřem z Karviné jsme vstoupili bez vlastně jediného rozehrávače Vojty a ukázalo se, že nám chyběl více než jsme mohli předpokládat. Hru týmu neměl kdo dirigovat a na místě rozehrávky se střídali "křídelníci", kteří s tím nemají vůbec žádné zkušenosti. Náhradník Piškot nebyl ve své kůži (bylo mu špatně od žaludku) a podle toho naše hra vypadala. Největším problémem bylo vůbec dostat míč do koše. Nehráli jsme špatně v obraně, ale útok byl naprosto jalový. Kolik nám vyskočilo míčů z obroučky jsme přestali počítat už po první čtvrtině, kdy jsme nedali snad 10 tutovek. Hosté tak stále byli na dostřel a neustále nás drželi v napětí. Až poté, co si odešel odpočinout robustní pivot Karviné na lavičku, získali jsme rozhodující náskok (z 30:27 na 39:27).V poslední čtvrtině jsme si už náskok jen hlídali.