Mladší minižáci U12 - OP

2014-03-03 11:34:44
01.03.2014 TJ Start Havířov - Starší minižáci U13 53:34 (12:6, 22:14, 34:20)
Sestava:Čepek Richard 14bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 1), Santarius Ivo 5bodů (trojky: 0, TH: 3/6, fauly: 0), Beeldman Tomáš 5bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 0), Mareš Lukáš 4bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1), Jelínek Patrik 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Glac Ondřej 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Martin Křiva 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Fildán Lukáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Choma Jakub 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2)
WP_20140301_001 kopie.jpgDruhý zápas jsme prohráli nakonec vysoko, protože jsme příliš podcenili začátek utkání. Do něho jsme nastoupili hodně vlažně, jako by se soupeř měl porazit sám. Úplně jsme zapomínali na obranu a také v útoku nám nespadlo do koše vůbec nic, i když jsme měli docela dobré šance. A ve druhé čtvrtině jsme dostali další ránu do sestavy. Pro potíže s dýcháním odstoupil do konce zápasu Kuba a konečný výpadek tří hráčů základní rotace jsme prostě už nedokázali nahradit. Zbytek sestavy ztratil hodně sil v prvním duelu a hráči lavičky prozatím nemají tu efektivitu jako oni. Sice se rozehrál Ríša a po jeho koších jsme snížili na 32:38, ale závěr jsme úplně odevzdali. Po tajmu, kde jsme si řekli taktiku do zbývajících minut, jsme hráli úplně něco jiného a hlavně bez obrany. Konečné dvě minuty jsme prohráli 11:0 a bylo po zápase. Je to škoda, protože jsme i v této okleštěné sestavě měli na to, abychom soupeře udolali. Ale s přibývajícími minutami jsme odcházeli fyzicky, kdy i rychlonohý Ivo nestíhal. Domácí tým měl více sil a zápas nakonec vyhrál naprosto zaslouženě. My jsme neplnili pokyny, nepadalo nám to do koše (to souvisí s fyzičkou) a tak nám nezbývá nic jiného, než porazit zbývající soupeře, kteří nás ještě čekají (Valašské Meziříčí a Nový Jičín). Jinak to čtvrté místo neobhájíme.