Starší žáci U15 - Moravské koše

2014-03-03 11:52:34
01.03.2014 TBS Sokol Přerov - BK Krnov U17 59:55 (12:11, 24:27, 39:45)
Sestava:Suchánek Michal 14bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kortiš Vojtěch 11bodů (trojky: 0, TH: 3/4, fauly: 3), Klíma Richard 10bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Vidlička Vojtěch 10bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Jor Petr 4bodů (trojky: 0, TH: 0/1, fauly: 3), Petr Pospíšil 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Janalík Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Sukup Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
Bohužel v nástavbové soutěži se nám nedaří podle představ. Ale hlavně k ní přistupujeme naprosto nedisciplinovaně. Na tréninky nechodíme, což má za následek absolutní nesouhru týmu. Jak máme nastupovat proti presinku či proti zóně, když je nás na tréninku pět, někdy sedm nebo jen dva. Nenacvičíme vůbec nic a pak hrajeme na náhodu. Někteří borci si chodí jen zahrát a to je musíme prosit, aby přišli. Takový tým nestojí za nic. Ale taková je skutečnost, což asi nezměním. Proti Přerovu nám hodně chyběl Dan (sádra po výronu kotníku). Takového hráče nemáme kým nahradit. A během zápasu se ve druhé čtvrtině zranil Ríša, což je hráč u nás bez konkurence. I tyto absence jsme zvýšenou bojovností nahradili a zápas jsme měli ve svých rukou. Ale střelecký výpadek na začátku třetí čtvrtiny nás dostal do opačné situace, kdy jsme měli dohánět my. Je to škoda. Dáme koš, vedeme 47:39 a pak si necháme dát šňůru 14:0!!! Tím darujeme výhru soupeři.
Úplně jiná kapitola bylo vedení zápasu rozhodčími. Já to osobně nemohu posoudit, protože jsem musel jet s U12 do Havířova, ale rozhodování obou sudích bylo naprosto tendenční ve prospěch domácích. Trenér Opršal zvažuje i podání písemné stížnosti, protože takové "pískače" prý dlouho neviděl. Ale to nám nepomůže, prohráli jsme a výsledek platí.