Mladší minižáci U12 - OP

2014-03-17 11:56:10
15.03.2014 Starší minižáci U13 - SBK Valašské Meziříčí 57:41 (17:15, 25:27, 37:35)
Sestava:Santarius Ivo 18bodů (trojky: 0, TH: 0/1, fauly: 1), Beeldman Tomáš 11bodů (trojky: 0, TH: 1/3, fauly: 1), Choma Jakub 10bodů (trojky: 0, TH: 2/4, fauly: 2), Čepek Richard 8bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Glac Ondřej 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Štěpán Jan 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Jelínek Patrik 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Bednařík Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Fildán Lukáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Bajtek Vítězslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
DSCN3787 kopie.jpgTermín zápasů nám vyšel na prázdniny a tak jsme postrádali několik hráčů. Bohužel onemocněli i další, takže nám nakonec chyběli Luki, Mates a Martin. Ten nám chyběl nejvíce, protože soupeř přijel se sestavou, která naháněla klukům strach. Takovou výškovou převahu neměly ani týmy Snakesu, Opavy či Havířova. Ovšem technicky jsme na tom byli mnohem lépe a občas jsme toho dokázali využít.
První poločas nám vůbec nevyšel. Nedostávali jsme se přes vysoké protivníky do koše z postupného útoku a tak jsme se mohli spoléhat pouze na rychlé brejky Ivoše. Vyrovnaný stav soupeř držel až do 2.minuty poslední čtvrtiny, kdy jsme vystřídali všechny hráče a nasadili základní pětku. Ta ze stavu 39:37 dokázala skóre vyhnat na 55:37. Bylo to také díky tomu, že se soupeři po zcela zbytečných osobních chybách vyfaulovali dva hráči. Závěr jsme si už dokázali pohlídat.