Starší žáci U15 - Moravské koše

2014-03-31 09:59:02
29.03.2014 BK Krnov U17 - BK Lipník nad Bečvou 60.42 (14:13, 28:15, 44:21)
Sestava:Kortiš Vojtěch 24bodů (trojky: 0, TH: 2/5, fauly: 3), Vidlička Vojtěch 16bodů (trojky: 0, TH: 4/5, fauly: 1), Suchánek Michal 10bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Choma Daniel 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Janalík Jan 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Čepek Richard 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Petr Pospíšil 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Kopecký Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Sukup Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Eckl Daniel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
DSCN3829 kopie.jpgTýmu Lipníka jsme měli co vracet, protože jsme v prvním vzájemném zápase celkem výrazně prohráli. Ale to nám v sestavě chyběli někteří klíčoví hráči, především rozehrávač Kortiš. Naopak oproti předchozím zápasům nám citelně chyběl Ríša Klíma. Úvod byl z naší strany takový vlažný, chyběla nám ta správná jiskra a zápal něco se zápasem udělat. Sice jsme docela solidně bránili, ale v útoku jsme byli naprosto bezzubí. Vlastně jsme hráli jen ve dvou, když duo Kortiš + Vidlička se postaralo o všechny naše body. A bohužel pro nás, pokračování nastalo i ve druhé čtvrtině. Kromě dvou výše zmíněných hráčů se nikdo!!! nedokázal trefit a to nás značně limitovalo. Jen výborná obrana Vojty Kortiše na nejlepšího střelce hostů nám dovolila mírně navýšit skóre. Ve druhé půli jsme pokračovali v dobré obraně se vzájemnou výpomocí (potěšil tu hlavně "Bizon") ale konečně jsme se občas i trefili z nájezdů. Před koncem jsme už vedli o 30 bodů a dali jsme příležitost hráčům lavičky. Závěrečné minuty jsme tak prohráli 11:2, ale nechali jsme odpočinout základní pětku pro druhý zápas.