Kadeti U17 - OP

2015-03-22 11:08:10
21.03.2015 BK Krnov U17 - TJ MEZ Mohelnice/Olomouc 61:32 (12:14, 22:24, 45:29)
Sestava:Petr Pospíšil 23bodů (trojky: 0, TH: 1/3, fauly: 2), Suchánek Michal 16bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Janalík Jan 10bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Choma Daniel 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Kortiš Vojtěch 3bodů (trojky: 0, TH: 1/3, fauly: 3), Čepek Richard 2bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 0), Kočí Karel 1bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 1), Kopecký Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Sukup Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2)
DSC_0521 kopie.jpgDo druhého zápasu jsme vstoupili o trochu lépe než v tom předchozím. Opět jsme praktikovali celoplošnou obranu na rozehrávače a dařilo se nám jej odříznout od hry. Ale za stavu 12:7 jsme udělali opět zbytečné chyby v obraně, kdy se hráči nedohodli na přebrání. A když jsme se začali trápit v útoku, dostali se hosté opět do vedení. A marně jsme dotahovali i ve druhé čtvrtce. Když jsme nedotáhli útočnou akci, hosté udeřili. Náš útok se totiž naprosto zbytečně spojoval jen s Vojtou. Každý čekal, co on s míčem udělá, zatímco by měli hrát všichni a ne jen se dívat. Ale občas jsme dostali do hry pivoty, kterým po zdvojování dokázal Vojta přihrát. Ještě ve druhé minutě druhé půle to s námi nevypadalo vůbec dobře. Prohrávali jsme 22:27 a hosté vypadali, že jsou na tom psychicky lépe. Ale po oddechovém čase jsme už přešli na zónu, která nám přinesla opět kýžený efekt. Nedovolili jsme hostům skórovat a naopak jsme rychlým přechodem do útoku dávali snadné koše. A když už jsme měli postupný útok, zachraňovali nás pivoti Pospíšil s Janalíkem. Nakonec jsme prokázali více "morálu" a vydolovali více sil do koncovky než soupeř. To rozhodlo. Po laciných bodech z protiútoků se hosté položili a utkání jen dohrávali. Výsledky druhého poločasu nám to ukazují jasně (23:5 a 16:3). Bylo to zasloužené vítězství, kdy jsme si hrábli na dno svých sil, ale tu výhru jsme naprosto zasloužili.