Starší minižáci U13 - OP

2015-04-13 16:44:25
10.04.2015 ORLI Prostějov - Starší minižáci U13 65:38 (22:10, 31:23, 49:27)
Sestava:Beeldman Tomáš 10bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Sysala Matyáš 6bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 2), Martin Křiva 5bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 0), Santarius Ivo 5bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 0), Štěpán Jan 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Palička Albert 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Glac Ondřej 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Mareš Lukáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 0), Jelínek Patrik 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Bajtek Vítězslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Samake Samuel Ibrahim 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
DSC_0536 kopie.jpgDruhý zápas jsme doslova promrhali podceněním obrany v samotném začátku. I když jsme si řekli, že soupeř do toho půjde naplno, podcenili jsme ho a nehráli jsme tak důsledně jako v předchozím zápase. Jen za první čtvrtinu jsme dostali tolik bodů, jako v předchozím za poločas. To byla voda na mlýn pro tým mladých Orlů. Těm narostla křídla a my jsme se jen dívali, jak nám dávají jeden koš za druhým. I když jsme se snažili sebevíc a stáhli náskok pod magických 10 bodů, vždy jsme vyrobili další a další chyby, které soupeř lehce potrestal. Nakonec jsem nechal sedět opory a zahrála si celou polovinu lavička. Po prohrané třetí čtvrtině 18:4, kdy jsme byli ale strašně pomalí na míč, jsme začali hrát jen na přihrávky s maximálně jedním driblinkem, aby jsme zrychlili naši rozehrávku. To se nám začalo i dařit a dali jsme i pár košů. Ale domácí byli tentokrát lepším týmem a výhru si naprosto zasloužili. My bychom takové zápasy potřebovali hrát mnohem více. Byla jasně vidět větší rozehranost u hráčů Prostějova, kteří v lize U14 získali více herních návyků než my. Ale bohužel nemáme žákovský tým, za který by nejlepší minižáci mohli nastoupit.