Starší minižáci U13 - OP

2015-04-13 19:09:37
12.04.2015 Starší minižáci U13 - TJ Slavia Kroměříž 43:47 (13:10, 29:20, 41:38)
Sestava:Mareš Lukáš 13bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 1), Štěpán Jan 8bodů (trojky: 0, TH: 2/7, fauly: 1), Beeldman Tomáš 8bodů (trojky: 0, TH: 2/8, fauly: 2), Santarius Ivo 5bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 1), Sysala Matyáš 4bodů (trojky: 0, TH: 2/6, fauly: 0), Martin Křiva 3bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 2), Glac Ondřej 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Palička Albert 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Bednařík Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Jelínek Patrik 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
DSC_0552 kopie.jpgUž tak nějak tradičně hrajeme druhé zápasy podstatně hůře. Zbytečná prohra v Prostějově je toho důkazem. A přitom jsme až do poločasu hráli celkem solidně a opět jsme si dokázali vypracovat mírný náskok. Ale hráči byli tentokrát nedůslední nejen v útoku, ale i v obraně. Dostali jsme spoustu naprosto zbytečných košů poté, co jsme si při vystřídání nepohlídali hráče. Místo vedení o 15-20 bodů jsme si soupeře pustili až příliš k tělu. Ještě ve třetí čtvrtině jsme drželi náš pracně vybojovaný náskok, ale bohužel nás ochromilo zranění svalu na ruce našeho kapitána Toma. Ten nám v závěru hodně chyběl, protože na palubovce nebyl střelec, který by to vzal na sebe. A když se k naší střelecké impotenci přidala špatná komunikace v obraně, kdy se nám rozehrávač soupeře několikrát dostane kolem clony pod náš koš a skóruje, bylo o osudu zápasu rozhodnuto. Ale zmíním ještě jeden faktor naší porážky - trestné hody. Ty jsme měli katastrofální 32/9 = 28%. Stačilo dát našich obvyklých 50% a mohlo být lépe. Tady máme další rezervy. Abychom udrželi 3.místo, musíme vyhrát příští sobotu v Olomouci oba zápasy.