Muži - OP

2015-10-31 12:08:01
30.10.2015 TJ Sokol Karviná "B" - BK Krnov Muži 76:83 (14:25, 38:38, 64:59)
Sestava:Strnisko Petr 31bodů (trojky: 3, TH: 4/4, fauly: 2), Siegfried Jiří 19bodů (trojky: 2, TH: 5/7, fauly: 3), Sýkora Ondřej 14bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Vidlička Adam 10bodů (trojky: 0, TH: 6/9, fauly: 2), Matiaško Ján 4bodů (trojky: 0, TH: 4/4, fauly: 4), Chudoba Miroslav 3bodů (trojky: 0, TH: 3/4, fauly: 3), Gazdík Jakub 2bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 3), Zápalka Tomáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Filip Daniel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Hradečný Michael 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
Velmi příjemné překvapení, když jsme po delším čase dokázali i v sestavě plné juniorů získat překvapivé vítězství. Po vydařené první čtvrtině jsme přenechali iniciativu domácímu celku v době, kdy jsme prostřídali naši základní sestavu. Od třetí části už to byl boj o každý míč, kdy jsme neustále dotahovali náskok soupeře. Rozhodující byla až poslední minuta zápasu. Za stavu 75:73 jsme po tajmu zahráli překvapivou akci na Vidlu, který dal koš s faulem a šestku proměnil. Psychologickou výhodu vedení jsme umocnili následovnými šestkami Pecy. Pak sice domácí snížili na 78:76, ale další šestky proměnil Jano. Definitivní tečku za výhrou udělal trojkou opět Peca.