Žáci U14+U15 - OP

2016-04-18 13:13:57
17.04.2016 SBK Valašské Meziříčí - Starší minižáci U13 39:65 (5:20, 13:28, 28:53)
Sestava:Beeldman Tomáš 24bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 5), Čepek Richard 20bodů (trojky: 2, TH: 0/0, fauly: 0), Choma Jakub 11bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 5), Santarius Ivo 8bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Samake Samuel Ibrahim 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Lazar Lukáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kopecký Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Jelínek Patrik 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Fildán Lukáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2)
DSC_0364 kopie.jpgV soutěži OP máme odehráno málo zápasů, protože jsme je museli odložit. S jedním se soupeřů, kde nás čekaly dohrávky, jsme se dohodli na sehrání obou zápasů na palubovce ve Valašském Meziříčí. Opět, už to považujeme za normál, nám chyběli někteří hráči základu. Ale soupeř na tom byl podobně. Takže jsme si byli kvit. Ještě jsme měli v hlavách vysokou prohru o 30 bodů z Divize, ale obavy se naštěstí nepotvrdily. Domácí hráli hluboko pod své možnosti a my jsme se tomu nepochopitelně přizpůsobili. Takové množství jednoduchých střel a dvojtaktů, které jsme nedali, by daly na více zápasů. Jen ve druhé čtvrtině jsme zahodili 12 naprosto jasných dvojtaktů, což by nám přineslo 24 bodů. A navíc nepočítám dorážky střel z pod koše, kde jsme měli i několik střel po sobě, které jsme zahodili pánubohu do oken. Byla to místy komedie či fraška k smíchu nebo spíše k pláči. Ale přesto jsme v poločase pohodlně vedli. V průběhu zápasu domácím dorazila jedna z opor, vysoký pivot, který nám začal dělat velké problémy v zakončování. Tolik "čepic" bychom mohli nosit snad celou zimu. Kluci byli naprosto najivní a neustále bušili do jeho obrany, místo toho, aby ho vyfintovali. Teoreticky jsme mohli vyhrát o 50 bodů, ale buďme rádi za tuto výhru. Alespoň jsme soupeři oplatili porážku z Divize.