Junioři U19 - Nadregionální soutěž

2016-11-06 17:20:48
05.11.2016 BK TJ Spartak Uherský Brod - BK Krnov U19 42:53 (7:7, 27:16, 38:32)
Sestava:Klíma Richard 17bodů (trojky: 2, TH: 1/1, fauly: 2), Choma Daniel 10bodů (trojky: 0, TH: 0/1, fauly: 2), Gazdík Adam 8bodů (trojky: 2, TH: 0/0, fauly: 3), Kortiš Vojtěch 6bodů (trojky: 0, TH: 0/1, fauly: 3), Vidlička Vojtěch 6bodů (trojky: 0, TH: 4/4, fauly: 0), Petr Pospíšil 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Čepek Richard 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kopecký Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Eckl Daniel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Sukup Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Janalík Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
20161105_165556.jpgI tentokrát jsme dobře začali a také lépe bránili. Vždyť oba celky dali za 10 minut pouhých 7 bodů. Jenže druhá čtvrtina nám hrubě nevyšla. Nechali jsme protivníka rozstřílet a záhy prohrávali 25:14. Teprve poločasová přestávka pomohla doplnit chybějící energii. Velice rychle jsme snížili na 29:24, pak na 35:30. Skoro ideální výkon jsme předvedli v poslední desetiminutovce, kdy vše vzal do svých rukou Ríša. Nejprve dvěma trojkami vyrovnal na 38:38 a pak dalšími devíti body definitivně otočil skóre na naši stranu. A tak jsme si po dlouhé době odvezli z Brodu výhru. Sice nečekanou, ale o to sladší...