Junioři U19 - Nadreginální soutěž

2017-01-31 15:39:46
28.01.2017 BK Krnov U19 - TJ Spartak Uherský Brod 30:74 (12:12, 15:33, 24:46)
Sestava:Gazdík Adam 13bodů (trojky: 2, TH: 1/1, fauly: 3), Vidlička Vojtěch 6bodů (trojky: 0, TH: 0/3, fauly: 3), Petr Pospíšil 5bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 1), Čepek Richard 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Choma Daniel 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Klíma Richard 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 0), Kopecký Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Eckl Daniel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Sukup Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Janalík Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
UH1.jpgDo zápasu s Brodem jsme nastupovali po mizerné přípravě, kdy na tréninky chodilo minimum hráčů. Trenér Opršal jen kroutil hlavou, jak se mu tým rozpadá pod rukami. Ale ve čtvrtek před zápasem se konečně tým sešel v sestavě, v jaké v zápase nastoupil. Ale do výkonu, jaký jsme předvedli v Uherském Brodu to mělo hodně, ale hodně daleko. Viditelně chyběl Vojta, který nastupuje za ligovou Opavu. Sice jsme do zápasu vstoupili aktivně a ujali se vedení 6:0, ale to spíše nastartovalo tým soupeře. Odešla nám střelecká produktivita, poztráceli jsme spoustu míčů nebo nám je soupeř sebral v rozehrávce. Druhou čtvrtinu jsme prohráli 3:21 a bylo po zápase. Trapný výkon jsme podali hlavně v poslední čtvrtině, kterou soupeř zcela jasně vyhrál 28:6.