Muži - OP

2017-02-13 14:18:21
11.02.2017 BK Krnov Muži - Basket Opava 2010 84:62 (22:11, 47:32, 64:46)
Sestava:Čarnecký Michal 21bodů (trojky: 4, TH: 3/3, fauly: 1), Strnisko Petr 20bodů (trojky: 0, TH: 6/8, fauly: 0), Blejchař Jan 10bodů (trojky: 0, TH: 2/4, fauly: 2), Janovský Václav 9bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 3), Vidlička Adam 7bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 0), Koutný Pavel 4bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 1), Zápalka Tomáš 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Chudoba Miroslav 4bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1), Durišík Jiří 3bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 1), Velčovský Jan 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2)
Opava doma.jpgPo porážce v Novém Jičíně už chlapi nechtěli na domácí palubovce znovu zaváhat. Ale čekal nás velmi nepříjemný soupeř, který se snaží hrát hodně organizovanou hru. A ve svých řadách má hodně zkušené hráče, které podporují současní ligoví junioři. A právě jeden z nich (Janoš) nám nastřílel 16 bodů. Ale bylo to už naštěstí v době, kdy jsme měli zápas pod kontrolou. Rozhodující se ukázal být úsek od třetí po osmou minutu první čtvrtiny, kdy jsme soupeře nepustili skórovat a sami jsme z rychlých protiútoků a trojek dali 14 bodů. Vycházeli jsme z dobré obrany, kdy hosté nestačili několikrát zakončit ve vymezením čase 24 vteřin. Ve druhé čtvrtině jsme už hodně střídali a tak naše obrana nebyla už tak koncentrovaná. Ale 2/4 jsme vyhráli 24:21, což byl docela dobrý počin. Rozdíl 15 bodů jsme totiž už jen kontrolovali a udržovali. Dvě minuty před koncem jsme vedli 84:57, v závěru hosté korigoval trojkou a šestkami.
Tým odvedl solidní výkon a nenechal početnou diváckou kulisu na pochybách o tom, kdo tento zápas vyhraje.
V dalším kole jedeme do Frenštátu, kde nás čeká opět těžký zápas, protože domácí využívají služeb hráčů z druhé ligy ve Valašském Meziříčí.