Mladší minižáci U12 - OP

2017-05-21 10:13:42
14.05.2017 BK Snakes Frýdek-Místek - Starší minižáci U13 33:18 (10:0, 16:6, 25:14)
Sestava:Žida Samuel 11bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 1), Bajtek Václav 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Jelínek Radim 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Grigor Jan 1bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 0), Korabečný Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Dorazil Viktor 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Brisuda Gabriel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Beneš David 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Bogáč Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Vondrák Ondřej 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 2), Staněk Adam 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Brisuda Vilém 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Povolný Karel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 0), Novák Vilém 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Černý Martin 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
FM2.jpgOdvetné zápasy jsme ve Frýdku-Místku odehráli mnohem lépe než doma. Ale nutno říci, že domácí nastoupili v jiné sestavě, než u nás. V prvním zápase nám absolutně nevyšla první čtvrtina, kterou jsme prohráli o 10 bodů, protože jsme zahazovali naše střelecké šance. Potom kluci zabojovali, ale domácí si po celý zápas udržovali náskok z první čtvrtiny. Pro kluky to byl však příklad toho, že se se soupeřem dá hrát vyrovnaně.