Kadeti U17 - NRS

2017-11-06 14:34:00
04.11.2017 BK Snakes Ostrava B - BK Krnov U17 43:80 (4:18, 19:32, 31:58)
Sestava:Santarius Ivo 22bodů (trojky: 0, TH: 4/5, fauly: 2), Čepek Richard 20bodů (trojky: 1, TH: 1/2, fauly: 2), Beeldman Tomáš 20bodů (trojky: 0, TH: 6/9, fauly: 3), Sysala Matyáš 7bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 3), Jelínek Patrik 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Zifčák Filip 3bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 0), Šlosárek Filip 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Tobiášek Josef 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2)
Snak1.jpgV Ostravě jsme mohli shlédnout část utkání extraligy, což mělo být inspirací pro naše hráče. Tým Písku produkoval v obraně přesně to, co chceme hrát my s rychlým přechodem do protiútoku. Ovšem naše realizace této hry byla na mnohem nižší úrovni, než bychom si představovali. Začátek jsme sice měli skvělý a rychle jsme vedli 18:2, ale pak jsme se po vystřídání hráčů úplně zadrhli. Domácí se snažili a využívali náš laxní přístup k zápasu k postupnému snižování našeho náskoku. Za 8 minut hry ve druhé čtvrtině jsme nedali žádný koš a tak dvě šestky Toma znamenaly vedení pouhých 20:18. Ale v posledních dvou minutách poločasu jsme se přece jen vzpamatovali a opět jsme ochladili elán domácího celku, když jsme tento úsek vyhráli 12:0. Druhá půle byla už úplně v naší režii, když jsme se mohli spolehnout na střelecké trio Čepec, Ivo a Tom.